Przedstawiciel handlowy/handlowiec

Oferta pracy dodana przez: Olympia Electronics Polska, w kategorii: Sprzedaż Detaliczna / Handel

Oferta pracy dodana przez: Olympia Electronics Polska, w dniu: 2021-08-26

Firma Olympia Electronics Polska aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko : PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Jesteśmy firmą o rodzinnej atmosferze zajmującą się oświetleniem awaryjnym i ewakuacyjnym.

Krótki opis stanowiska:

-pozyskiwanie nowych klientów

-utrzymanie kontaktu z obecnymi klientami

-ofertowanie

Wymagania:

-wykształcenie min.średnie

-czynne prawo jazdy kat.B

-jęz.angielski - min. podstawowy

-umiejętność pracy zarówno w grupie jak i indywidualnie

-dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint)

-dobra organizacja czasu pracy

-schludność i rzetelność

-odpowiedzialność za powierzone zadania

Mile widziane:

- znajomość programów Dialux oraz AutoCAD

-znajomość zasad techniki negocjacji i sprzedaży

-każdy dodatkowy język będzie atutem

-współpraca B2B (samozatrudnienie)

Praca od poniedziałku do piątku.

Zapewniamy wszystkie niezbędne środki do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV na maila : biuro@olympia-electronics-polska.pl

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Sulejówek

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 226224400

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiOtwock.pl