Pracownik produkcji wyrobów z poliuretanu

Oferta pracy dodana przez: Alonapanko1993, w kategorii: Produkcja

Oferta pracy dodana przez: Alonapanko1993, w dniu: 2021-06-01

Dla naszego klienta jednego z wiodących producentów części technicznych z elastomerów poliuretanowych w Europie poszukujemy osób do produkcji wyrobów z poliurytanu.

Miejsce pracy: Wola Ducka

Nasza oferta:

- Umowa zlecenie

- 19 zł brutto + 500 zł netto premia frekwencyjna

- praca w trybie 2-zmianowym od Pn. do Pt (zmiany rotują tygodniowo)6-14;14-22

- szkolenie nowych pracowników

- zapewniamy odzież roboczą

- karta MultiSport  na atrakcyjnych warunkach

- premia za polecenia znajomego do pracy 150 zł brutto

Zadania na stanowisku:

- prowadzenie zadań związanych z procesami technologicznymi (produkcja wyrobów z poliuretanu)

- obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych (piecyki, szafki grzewcze)

podstawy obsługi komputera

Nasze oczekiwania:

- miłe widziane doświadczenie na produkcji

- chęć nauki i rozwoju

- dobrze rozwinięte zdolności manualne

- podstawy obsługi komputera

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Telefon kontaktowy: 517811248

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiOtwock.pl